redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl - redakcja@dzienzadniem.pl

 

e-wydanie 1,09 zł

Pijany kierowca

27 lutego 2008
W nocy z soboty na niedzielę 24 lutego o godzinie 0.10 świebodzińska policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na drodze wjazdowej do Szczańca. Kierujący samochodem marki BMW na łuku drogi nie opanował pojazdu i uderzył w betonowy słup latarni ulicznej i stojące obok ogrodzenie. - Niezwłocznie skierowano na miejsce radiowozy policyjne, które zatrzymały sprawcę uszkodzenia gdy usiłował odholować swój rozbity samochód - poinformował st. asp. Wiesław Karatucha, oficer prasowy świebodzińskiej policji. Okazał się nim mieszkaniec tej miejscowości, a powód tak niebezpiecznej jazdy był oczywisty. W jego oddechu znajdowało się 1,5 promila alkoholu. Pijany szofer do czasu wytrzeźwienia został zatrzymany, a następnie przesłuchany. Teraz odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Do więzienia może trafić nawet na dwa lata, a ponadto straci prawo jazdy i pokryje koszty naprawy uszkodzonej latarni.

Zostaw komentarz (0)

  

* Redakcja dzienzadniem.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników. Jednocześnie dzienzadniem.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, .trolling., sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników, osób trzecich, firm lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.
Wyslij ogłoszenie drobne SMS-em

Wpisz kod OGLOSZENIE.
(pamiętaj - wstaw kropkę po OGLOSZENIE.)
a następnie wpisz treść ogłoszenia (do 100 znaków)


Przykład: OGLOSZENIE.Sprzedam mieszkanie.Tel.0683822870

Treść nie może zawierać polskich znaków:
ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ż, ź
Pamiętaj - spacja, kropka, wykrzyknik to też są znaki
WYŚLIJ ogłoszenie na numer 71 100

Koszt ogłoszenia 1 zł netto
(1,23 zł z VAT-em)


Otrzymasz od nas potwierdzenie przyjęcia ogłoszenia do publikacji w tygodniku

Pomagamy zwierzętom